Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Wyczerpy Górne
kierunek:
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
4
54
5
17
47
6
17
46
7
08
33
8
08
48
9
16
48
10
16
48
11
16
48
12
16
48
13
11
48
14
16
48
15
16
48
16
16
49
17
17
49
18
17
49
19
17
49
A
20
08
52
A
21
19
22
17
23
35
A
A - Kurs do przystanku D. H. Centrum