Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
D. H. Centrum
kierunek:
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
20
02
A
21
05
A
22
23
47
A
A - Kurs do przystanku D. H. Centrum