Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Wancerzów - Kościół
kierunek:
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
4
59
5
59
6
50
7
50
8
58
9
58
10
58
11
58
12
53
13
58
14
58
15
58
16
59
17
59
18
59
19
50
20
21
01
22
23
17
A
A - Kurs do przystanku D. H. Centrum