Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Wancerzów - Sadowa
kierunek:
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
5
01
6
01
52
7
52
8
9
00
10
00
11
00
12
00
55
13
14
00
15
00
16
00
17
01
18
01
19
01
52
20
21
03
22
23
19
A
A - Kurs do przystanku D. H. Centrum