Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Jaskrów - Rędzińska
kierunek:
Jaskrów - Wille
5
16
C
53
B
6
53
B
7
44
C
8
44
B
9
54
C
10
54
B
11
54
C
12
54
B
13
49
B
14
54
C
15
54
B
16
17
53
C
18
19
53
C
20
21
22
53
B
C - Kurs do przystanku Srocko
B - Kurs do przystanku Siedlec