Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Siedlec - Św. Antoniego
kierunek:
Jaskrów - Wille
5
31
B
6
08
B
7
08
B
8
01
B
9
01
B
10
09
B
11
09
B
12
09
B
13
09
B
14
04
B
15
09
B
16
09
B
17
09
B
18
08
B
19
08
B
20
08
B
21
22
23
08
B
B - Kurs do przystanku Siedlec