Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Cmentarna
kierunek:
Jaskrów - Wille
4
31
5
00
B
14
37
B
6
07
37
B
7
07
30
B
55
8
30
B
9
10
38
B
10
10
38
B
11
10
38
B
12
10
38
B
13
10
33
B
14
10
38
B
15
10
38
B
16
10
38
B
17
09
37
B
18
09
37
B
19
09
37
B
20
28
21
39
22
37
B
B - Kurs do przystanku Siedlec