Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Aniołowska
kierunek:
Jaskrów - Wille
4
32
5
01
B
15
38
B
6
08
38
B
7
08
31
B
56
8
31
B
9
11
39
B
10
11
39
B
11
11
39
B
12
11
39
B
13
11
34
B
14
11
39
B
15
11
39
B
16
11
39
B
17
10
38
B
18
10
38
B
19
10
38
B
20
29
21
40
22
38
B
B - Kurs do przystanku Siedlec