Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Lednicka
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
17
6
17
7
17
47
8
17
47
9
17
42
A
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
17
42
A
15
17
47
16
17
47
17
17
57
18
37
19
17
A
37
B
20
17
21
17
22
17
23
12
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk