Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
39
6
39
7
39
8
09
39
9
10
40
10
05
A
40
11
10
40
12
10
40
13
10
40
14
10
40
15
05
A
40
16
10
40
17
09
39
18
19
59
19
39
A
59
B
20
39
21
39
22
39
23
34
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk