Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Stroma
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
49
6
49
7
49
8
49
9
49
10
49
11
50
12
50
13
50
14
50
A
15
50
16
50
A
17
49
18
49
19
49
A
20
49
21
49
22
49
23
44
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk