Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Okrzei
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
4
47
A
5
17
A
38
A
58
A
6
33
A
58
A
7
27
A
8
9
10
22
A
11
12
13
17
A
27
A
14
01
A
35
A
15
00
A
27
A
57
A
16
27
A
17
23
A
18
19
56
A
A - Kurs do przystanku Kręciwilk