Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Okrzei
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
14
55
A
15
16
55
A
17
18
19
54
A
A - Kurs do przystanku Kręciwilk