Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Mireckiego
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
14
56
A
15
16
56
A
17
18
19
55
A
A - Kurs do przystanku Kręciwilk