Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Bugajska
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
7
26
A
8
9
10
26
A
11
12
13
14
15
26
A
16
17
18
19
59
A
A - Kurs do przystanku Kręciwilk