Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Wręczycka
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
06
A
26
A
6
01
A
26
A
53
A
7
23
53
8
23
53
9
23
48
A
10
23
53
11
23
53
12
23
53
A
13
27
A
14
01
A
26
A
53
A
15
23
A
53
A
16
23
50
A
17
25
55
18
25
56
19
24
A
44
B
20
22
42
B
21
24
22
24
23
18
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk