Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Wręczycka
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
23
6
23
7
23
8
23
9
23
10
23
11
23
12
23
13
23
14
23
A
15
23
16
23
A
17
23
18
23
19
23
A
20
23
21
23
22
23
23
18
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk