Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Kordeckiego - Park Lisiniec
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
27
6
27
7
27
57
8
27
57
9
27
52
A
10
27
57
11
27
57
12
27
57
13
27
57
14
27
52
A
15
27
57
16
27
57
17
27
18
07
47
19
27
A
47
B
20
27
21
27
22
27
23
22
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk