Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Wąsosz
4
29
57
5
27
6
01
32
7
06
A
35
8
04
A
35
9
04
A
31
A
10
04
A
34
A
11
04
38
A
12
04
A
35
13
03
A
37
14
06
A
35
15
06
A
37
16
06
A
37
17
05
A
34
18
04
A
35
59
B
19
44
20
29
21
14
59
A
22
39
A - Kurs do przystanku Przyjemna
B - Kurs do przystanku Jagiellońska