Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Wąsosz
4
52
5
27
6
31
7
06
51
A
8
36
9
22
A
10
07
A
52
11
37
A
12
22
13
07
52
14
37
15
32
16
07
A
52
17
36
A
18
21
19
04
A
44
20
29
21
13
59
A
22
41
A - Kurs do przystanku Przyjemna