Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
33
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Wąsosz
5
33
A
6
36
A
7
57
8
9
22
A
10
16
A
51
11
39
12
22
13
07
52
14
37
15
32
16
07
52
17
38
18
19
04
20
29
21
41
A
22
41
A - Kurs do przystanku Przyjemna