Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Ogólna(Broniewskiego)
kierunek:
Druska (Pętla)
5
07
41
6
11
37
7
05
37
8
00
30
9
00
B
22
56
10
39
11
16
12
07
49
13
32
14
11
39
15
02
30
56
16
23
53
17
19
46
18
27
19
11
50
20
35
21
09
49
22
23
B - Kurs do przystanku Browarna (Zdrój)