Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Ogólna(Broniewskiego)
kierunek:
Druska (Pętla)
5
26
6
14
7
01
31
8
17
9
08
53
10
36
11
10
53
12
41
13
27
14
08
45
15
36
16
17
17
03
51
18
27
19
08
51
20
23
21
06
54
22
32
B
B - Kurs do przystanku Browarna (Zdrój)