Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Łęczycka
kierunek:
Ogólna(Pętla)
6
07
7
27
8
07
47
9
27
10
22
11
02
42
12
22
13
02
42
14
22
15
02
42
16
22
17
02
A
42
18
19
13
20
33
21
49
A
A - Kurs do przystanku Grobla Św.Jerzego