Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Kościuszki (Wspólna)
kierunek:
al. Odrodzenia (Pętla)
5
13
51
6
42
7
20
8
17
55
9
51
10
30
11
26
12
05
58
13
40
14
36
15
15
16
08
50
17
46
18
25
19
18
20
00
56
21
34
22
30
B
B - Kurs do przystanku Górnośląska (Dolinka)