Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Łęczycka (Warmińska)
kierunek:
al. Odrodzenia (Pętla)
6
28
7
06
8
03
41
9
37
10
16
11
12
51
12
44
13
26
14
22
15
01
54
16
36
17
32
18
11
19
04
46
20
42
21
20
22
16
B
B - Kurs do przystanku Górnośląska (Dolinka)