Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Robotnicza
kierunek:
Warszawska (Ciach)
7
10
8
10
9
10
10
10
11
10
12
10
13
10
14
10
15
10
16
10
17
10
18
10
19
10
20
10
58
B
B - Kurs do przystanku Robotnicza