Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Ogólna (Sklep)
kierunek:
Nowodworska (Stacja Paliw) Pętla
5
17
41
6
27
46
7
09
37
51
A
8
13
52
9
23
59
10
33
11
09
43
12
19
53
13
29
47
14
03
39
59
15
13
51
16
09
28
17
02
35
18
12
45
19
22
55
20
32
21
05
42
22
14
A - Kurs do przystanku Armii Krajowej (Czołg)