Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
12 Lutego
kierunek:
Nowodworska (Stacja Paliw) Pętla
7
23
8
28
9
38
10
48
11
58
12
13
08
14
18
15
28
16
38
17
48
18
58
19
20
08
21
18
22
23
A
A - Kurs do przystanku Armii Krajowej (Czołg)