Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Łęczycka
kierunek:
Ogólna(Pętla)
5
07
27
6
02
27
48
7
06
28
48
8
08
A
28
A
47
9
07
10
17
37
11
37
57
12
57
13
17
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
37
57
17
17
37
A
18
30
55
19
20
19
21
41
22
59
A
A - Kurs do przystanku Grobla Św.Jerzego