Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Niepodległości (Żyrardowska)
kierunek:
Gronowo Górne Pętla.
5
14
43
6
03
22
43
7
03
22
35
8
03
23
9
34
54
10
54
11
14
12
14
34
13
32
52
14
12
32
52
15
12
32
53
16
12
34
54
17
10
B
47
18
15
19
04
B
38
20
21
00
22
19
B - Kurs do przystanku Płk. Dąbka