Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Rawska (Kościół)
kierunek:
al. Odrodzenia (Pętla)
6
30
7
08
8
05
43
9
39
10
18
11
14
53
12
46
13
28
14
24
15
03
56
16
38
17
34
18
13
19
06
48
20
44
21
22
22
18
B
B - Kurs do przystanku Górnośląska (Dolinka)