Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Kościuszki (Wspólna)
kierunek:
Dębica Pętla
5
51
6
29
7
26
8
04
9
05
43
10
36
11
14
12
11
53
13
46
14
24
15
21
59
16
56
17
34
18
31
19
13
20
06
44
21
41
22
14
C
C - Kurs do przystanku Sienkiewicza