Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Łęczycka (Warmińska)
kierunek:
Dworzec Pętla
6
24
7
20
8
13
9
12
10
05
11
04
57
12
56
13
52
14
45
15
41
16
40
17
33
18
29
19
28
20
21
21
20