Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Bema (Wyżynna)
kierunek:
Stagniewo
5
57
6
53
7
49
A
8
47
9
41
A
10
37
11
33
A
12
31
13
25
14
21
A
15
17
A
16
15
17
09
A
18
05
A
19
01
57
A
20
55
A - Kurs do przystanku Dębica Pętla