Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Łęczycka
kierunek:
Stagniewo
4
59
5
48
6
32
7
15
8
20
9
17
10
12
11
14
A
12
09
A
13
04
14
00
58
15
16
00
54
17
18
03
A
59
A
19
55
20
56
A
21
47
A
22
33
A - Kurs do przystanku Dębica Pętla