Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Płocka
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
4
51
5
21
51
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
21
51
10
21
51
11
21
51
12
15
35
55
13
15
35
55
14
15
35
55
15
15
35
55
16
15
35
55
17
15
35
55
18
15
35
55
19
15
35
55
A
20
16
31
A
51
21
21
51
22
21
A
51
A
23
21
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia