Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Brama Oliwska
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
5
13
43
6
13
43
7
13
43
8
13
43
9
13
43
10
13
43
11
13
43
12
13
37
57
13
17
37
57
14
17
37
57
15
17
37
57
16
17
37
57
17
17
37
57
18
17
37
57
19
17
37
57
20
17
A
38
53
A
21
13
43
22
13
43
A
23
11
A
41
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia