Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
149
Opolska
kierunek:
Wrzeszcz PKP
11
11
12
11
13
11
14
11
15
11
16
11
17
11
18
11
19
11
20
11
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku al. Płażyńskiego