Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
267
Pagórkowa
kierunek:
Dworzec Główny
5
00
6
37
A
7
8
9
10
11
12
13
14
39
A
15
16
17
18
19
20
21
22
38
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wały Piastowskie