Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
167
Pólnicy
kierunek:
Wały Piastowskie
5
05
27
42
6
02
22
43
7
03
23
43
8
03
A
23
43
A
9
08
38
10
08
38
11
08
38
12
08
38
13
08
28
48
14
10
33
54
15
14
31
51
16
11
31
54
17
14
A
30
38
A
58
18
23
A
42
19
12
42
20
12
42
21
11
33
22
03
A
33
A
23
03
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny