Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
167
Pólnicy
kierunek:
Wały Piastowskie
5
05
35
6
03
33
7
03
33
8
03
34
9
04
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
04
34
15
04
34
16
04
34
17
04
34
18
04
34
19
04
34
20
04
34
21
03
33
22
03
A
33
A
23
03
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny