Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
167
Myśliwska
kierunek:
Wały Piastowskie
5
09
31
46
6
06
27
49
7
09
29
49
8
08
A
28
48
A
9
13
42
10
12
42
11
12
42
12
12
42
13
12
32
52
14
14
38
59
15
19
36
56
16
16
36
59
17
18
A
34
42
A
18
02
27
A
46
19
16
46
20
16
46
21
15
37
22
07
A
37
A
23
07
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny