Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
167
Pagórkowa
kierunek:
Wały Piastowskie
5
10
40
6
08
38
7
08
38
8
08
39
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
09
39
14
09
39
15
09
39
16
09
39
17
09
39
18
09
39
19
09
39
20
09
39
21
08
38
22
08
A
38
A
23
08
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny