Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Kościuszki
kierunek:
Brzeźno Dom Zdrojowy
4
12
5
31
51
6
11
31
49
59
7
09
19
29
39
49
59
8
09
19
A
29
A
39
49
A
59
9
09
A
19
33
A
39
53
A
10
13
33
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
52
14
12
32
47
59
15
09
19
29
39
49
59
16
09
19
29
39
49
59
17
09
A
19
29
A
39
A
49
59
18
09
A
19
31
A
51
19
11
31
51
20
11
A
31
52
21
07
A
27
57
22
27
55
A
23
23
A
53
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia