Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
167
Unimor
kierunek:
Wały Piastowskie
4
43
5
05
20
40
6
00
20
40
7
00
20
40
A
8
00
20
A
45
9
15
45
10
15
45
11
15
45
12
15
45
13
05
25
47
14
07
27
47
15
04
24
44
16
04
27
47
A
17
07
15
A
35
18
00
A
19
49
19
19
49
20
19
49
21
11
41
A
22
11
A
41
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Dworzec Główny