Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Tetmajera
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
5
18
38
58
6
18
38
7
00
20
40
A
58
8
18
A
38
A
58
9
18
A
38
A
58
10
18
38
58
11
18
38
58
12
18
38
58
13
18
38
58
A
14
18
38
15
00
20
40
16
00
20
40
58
17
18
A
38
58
A
18
18
38
58
19
18
A
38
A
58
20
14
B
17
A
47
A
21
17
A
47
A
22
17
A
47
A
23
11
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm