Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Tetmajera
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
5
17
A
47
A
6
17
50
7
18
A
38
A
58
A
8
18
A
38
A
58
A
9
18
A
38
A
58
A
10
18
A
38
A
58
A
11
18
A
38
A
58
A
12
18
A
38
A
58
A
13
18
A
38
A
58
A
14
18
A
38
A
58
A
15
18
A
38
A
58
A
16
18
A
38
A
58
A
17
18
A
38
A
58
A
18
18
A
38
A
58
19
18
A
38
A
58
20
17
A
47
A
21
17
A
47
A
22
17
A
47
A
23
11
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm