Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Tetmajera
kierunek:
Nowy Port (Oliwska)
6
17
A
47
A
7
17
A
47
A
8
17
A
47
A
9
17
A
47
A
10
17
A
48
A
11
18
48
A
12
18
38
58
13
18
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
38
58
18
18
38
58
19
18
A
20
B
38
A
58
20
17
A
47
A
21
17
A
47
A
22
17
A
47
A
23
11
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Port Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Strzyża Pkm