Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
199
Czerwony Dwór
kierunek:
Wały Piastowskie
5
06
26
46
6
04
24
44
54
C
7
04
14
C
24
34
C
44
8
04
18
38
58
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
13
33
53
14
08
28
48
58
C
15
08
18
C
28
38
C
48
16
08
28
38
C
48
57
C
17
08
18
C
28
51
18
11
B
31
51
19
11
B
31
B
57
20
23
52
21
22
52
22
22
B
41
C
_ - niskopodlogowy
B - Kurs do przystanku Dworzec Główny
C - Kurs do przystanku Wrzeszcz PKP